Výstrahy zmizely
-
Nikde nevidím vydané výstrahy ČHMÚ. Dříve se objevovaly. Je nějaký výpadek? Díky ;)
-
@Mhartain Dobrý den, je jen možné že aktuálně žádné nejsou. Dá se to zkontrolovat ve vrstvě Meteovýstrahy.
Nicméně vidím že celá střední Evropa je pod výstrahami. Ověřím s kolegy. -
@Suty Právě :) Moc díky!
-
@Suty pro Prahu je dnes vydána výstraha a v aplikaci žádné info na výchozí obrazovce místa s teplotou, webkamerou a meteogramem. Prosím čím to je?!
-
Dobrý den, @Mhartain
jak na úvodní obrazovce, tak v detailu nezobrazujeme ty žluté varování, ale pouze až oranžové nebo červené. Ty žluté jsou až příliš časté pro tohle umístění. Ve vrstvě "meteovýstrahy" samozřejmě najdete všechny typy.
-
@David-Polášek Dobrý den, Davide, díky moc za objasnění, to dává smysl ;) Hezký zbytek dne a hodně dalších úspěchů s Windy! Martin
-
Ale mrkneme na to, aby se to zobrazovalo v detailu. Tam by to dávalo smysl.
Na úvodní obrazovce by to bylo až příliš často, kdykoliv se zvedne trochu teplota, vítr a podobně. :)