Oznámení o výstrahách na widgetu
-
Bylo by možné zobrazovat oznámení o výstrahách i na widgetu? Nějaká ikonka by byla fajn. Pokud si člověk neotevře aplikaci, tak to nezjistí. Díky.
-
@Mhartain Dobrý den, které výstrahy máte přesně na mysli? Nahodím to kolegům na zvážení, jen bych rád věděl co byste si přesně představoval.
-
@Suty Myslím výstrahy ČHMÚ.
-
@Mhartain Dobře, díky. Probereme to s kolegy.
-
@Suty Já díky ;)
-
@suty jak, prosím, dopadlo to jednání a zobrazování výstrah na widgetu? Pokud nelze ve Windy užít notifikace, tak se přimlouvám za nějakou ikonu ve widgetu. Člověk se bez otevření aplikace nemá možnost jak o výstraze dozvědět.
-
@Mhartain Dobrý den, momentálně pracujeme na přidání těchto upozornění do alert systému, takže si budete moct nastavit upozornění na danou lokaci a pokud lokace bude obsahovat libovolnou výstrahu, přijde vám na telefon notifikace.
-
@Suty Paráda, to je super zpráva!