Windy hledá B2B Sales managera!


 • Administrator

  Máme skvělý produkt, miliony spokojených uživatelů a nyní nadešel čas pro monetizaci. Do Windy hledáme B2B Sales managera.

  Photo:Reuters;

  Hledáme nadšence, pro něhož je business srdeční záležitostí, má zkušenosti s B2B obchodem a orientuje se v oblasti IT. Mluvený projev v angličtině je mu naprosto přirozený, komunikace s lidmi je pro něj radostí a osobní setkání příjemným obohacením. Zároveň by mělo jít o schopného vyjednavače, který je přesvědčivý, věcný a dokáže jít vždy za vytyčeným cílem.
   
  Co můžete očekávat?
  Budete vyhledávat nové obchodní příležitosti po celém světě, cestovat za klienty, domlouvat podmínky prodeje, zakládat a pěstovat dobré a dlouhodobé obchodní vztahy.

  Vzhledem k tomu, že dosud obchodní oddělení nemáme, stanete se jeho zakladatelem. Budete samostatnou jednotkou a ve většině činností i svým vlastním pánem. Vymýšlení obchodní strategie i taktiky bude Vaším denním chlebem. Z uzavřených kontraktů Vám bude náležet provize.
  V naší firmě narazíte na přátelský kolektiv nadšených lidí a příjemné pracovní prostředí v kanceláři na břehu Vltavy.
   
  Pokud se jedná o příležitost právě pro Vás, zašlete nám prosím svůj životopis a několik stručných vět, kde uvedete čím Vás nabídka oslovila a proč si myslíte, že jste tím pravým člověkem na tuto pozici právě Vy. Kontakt ZDE.


Log in to reply
 

Windyty, S.E. - all rights reserved. Powered by excellent NodeBB
NodeBB & contributors, OSM & contributors, HERE maps
Terms and Conditions     Privacy Policy