will this feature be added to the application? together with the ICON global model which I see is added?
Best posts made by przemo1986
Latest posts made by przemo1986
-
RE: Monitor real-time Air Quality data worldwide
-
RE: Global models (ICON) - Australia
@petra-pik hi, when are you planning to add this model to the application? and are you adding a GEM model from Canada or another global model from the UK?
-
GEM (Global Environmental Multiscale Model)
Witam czy planujecie wprowadzenie modelu GEM (Global Environmental Multiscale Model) lub NOGAPS ?
-
RE: Meteoblue weather map shows ECMWF
@idefix37 wogole się nie zgodzę z tobą. Nie miałem nic złego namysli. Jak użytkownik premium i beta tester zauważam poporstu problem i o nim piszę. Nie mam zamiaru oczekiwać nie wiadomo czego po tym że mam pakiet Premium. Jego plusy są jasne przy zakupie bonusu. Pisze tak jako bardziej zawansowany użytkownik że warto się temu przyjrzeć.
-
RE: Meteoblue weather map shows ECMWF
@idefix37 rozumiem że nikt nie rozwiąże tego problemu i nadal przy przeglądaniu modelu Meteoblue będziemy mieć wizualizacje ECMWF ? Mi jako użytkownika premium osobiście to przeszkadza
-
RE: Meteoblue weather map shows ECMWF
@idefix37 dlatego dobrze by było zastanowić się co z tym zrobić
-
RE: Meteoblue weather map shows ECMWF
@idefix37 ja bym wogole wywalił model NEMs z map zostawił tylko Meteoblue w prognozie szczegółów skoro nie da się go zwizualizować na mapie. To chyba jedyna mapa dla użytkowników Premium z 3 godzinnym czasem na mapie
-
RE: Meteoblue weather map shows ECMWF
@idefix37 moim zdaniem powinniśmy usunąć wizualizacje przy sprawdzaniu szczegółów modelu Meteoblue żeby nie wyświetlala się wizualizacja Ecmwf. To model AI bez możliwości naniesienia na mapę. Lub wogole rezygnacja z modelu NEMS jest dużo gorszy niż Meteoblue i niedoświadczony użytkownik Windy się gubi w tym. Zobacz jak sprawdzasz model lokalny NAM przechodzi płynnie do wizualizacji GFS. Czy nie lepiej uporządkować NEMS i Meteoblue ?